نخبگان ایران زمین


+ ارزیابی علمی و امتیازدهی اختراعات

    سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در چارچوب انعقاد قرارداد همکاری با بنیاد ملی نخبگان در جهت استفاده از ظرفیت های مخترعان در راستای توسعه صنعتی کشور و نیز فراهم نمودن زمینه های رشد آنها در حوزه کارآفرینی و نوآوری، اقدام به ارزیابی علمی و امتیازدهی اختراعات ثبت شده با توجه به آئین نامه انتخاب و پشتیبانی برگزیدگان از میان مخترعان نموده تا بدین وسیله مخترعان واجد شرایط بهره مندی از حمایت های بنیاد ملی نخبگان شناسایی و معرفی گردند.
 بدین منظور این سازمان اقدام به طراحی و اجرای سامانه ارزیابی و امتیازدهی اختراعات نموده و این امکان را مهیا ساخته است تا تمامی مراحل ارزیابی و امتیازدهی، اعم از ثبت نام، ارسال اطلاعات و فرآیند داوری اختراعات به صورت الکترونیکی و از طریق اینترنت قابل انجام باشد.

 برای استفاده از امکان ارسال اینترنتی اختراعات، مخترعان در سایت ثبت نام می کنند و به آنها کلمه عبور اختصاص داده می شود. با این کلمه عبور، مخترع می تواند مشخصات اختراع خود را در قالب کاربرگ مربوط ارسال نماید و در بازدید های بعدی وضعیت بررسی اختراع را مشاهده و یا به رفع نواقص کاربرگ ها بپردازد. تمامی رویدادهای مرتبط با بررسی اختراعات به صورت نیمه خودکار با پست الکترونیک برای مخترع ارسال می شوند.

آدرس سامانه ارزیابی و امتیازدهب اختراعات:  www.inexam.ir

نویسنده : مهدی غلامی ; ساعت ۱٠:٠٤ ‎ق.ظ ; شنبه ٢ آذر ۱۳۸٧
comment نظرات () لینک