چهارمین جشنواره ملی نوآوری و شکوفایی فجر انقلاب اسلامی

چهارمین جشنواره ملی نوآوری و شکوفایی فجر انقلاب اسلامی همزمان با ایام‌ا... دهه مبارکه فجر در روزهای 15 تا 18 بهمن 1390 در دو بخش داوری و تجاری‌سازی اختراعات و نوآوری ها، در محل مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار می شود.
در بخش داوری این جشنواره، اختراعات دارای گواهی ثبت اختراع بعد از سال 1385 که قبلاً از اعتبار پژوهش و نوآوری بنیاد ملی نخبگان استفاده نکرده اند، توسط داوران بنیاد از نزدیک مورد ارزیابی و داوری قـرارگرفته و برگزیدگان آن‌ها، از تسهیلات و حمایت‌های بنیاد ملی نخبگان ویژه مخترعان (تسهیلات سطح 3) شامل تسهیلات نظام وظیفه و اعتبار پژوهش و نوآوری از ده تا پنجاه میلیون ریال بهره‌مند خواهند شد.
در بخش تجاری سازی، اختراعاتی که قبلا از تسهیلات سطح 3 اعتبار پژوهش و نوآوری استفاده کرده اند، می توانند شرکت نمایند. در این بخش علاوه بر مشاوره و راهنمایی برای تهیه و تدوین طرح کسب و کار، امکان جذب سرمایه گذار برای رساندن محصول نوآورانه به تولید و بازار نیز برای مخترعان برگزیده فراهم شده است. همچنین تهیه طرح کسب و کار تفصیلی برای ارائه به سرمایه گذاران و امکان سنجی ثبت خارجی اختراعات نیز از دیگر امکانات فراهم شده در این بخش می باشد. در این بخش واحد ها و شرکت های دانش بنیان نیز به ارایه محصولات خود می پردازند و همچنین سازمان ها و نهادهای متقاضی، نیازمندی ها و مشکلات فناورانه خود را مطرح می نمایند.
 ثبت نام برای حضور در جشنواره از تاریخ شانزده آذر تا یک دی ماه از طریق سامانه اینترنتی مربوطه به آدرس http://bmn.ir/finex2012 اقدام نمایید.

/ 0 نظر / 4 بازدید